Masopustní rej 21. 2. 2026 V sobotu to u nás na domově opravdu žilo. Proběhl masopustní rej a musíme říct, že to byla opravdu vydaření akce. Do příprav se zapojily všechny byty, a to bylo na celé akci asi to nejhezčí. Každý přiložil ruku k dílu. Jeden byt připravil výbornou tlačenku, další byty napekly koblížky, které zmizely snad během chvilky, jiní se postarali o jednohubky a pizza šneky. Občerstvení bylo opravdu bohaté a bylo vidět, že si na tom každý dal záležet. Něco jsme chystali už den předem, aby bylo všechno v klidu připravené, a sobotní dopoledne pak patřilo posledním detailům. Odpoledne už jsme si to všichni jen užívali. Program byl plný her, smíchu a zdravého soutěžení. Velký úspěch měly klasické židličky – nejdřív mezi mladšími dětmi, kde to bylo napínavé do poslední chvíle, a potom mezi staršími dětmi, do kterých se zapojili i vychovatelé. A to byla teprve zábava. Nechyběla ani soutěž v držení balónku ve dvojicích, která prověřila spolupráci i schopnost se navzájem sladit. Celé odpoledne nás doprovázela veselá dětská hudba a atmosféra byla opravdu radostná. Úspěch mělo také malování na obličej. Děti si nechaly namalovat karnevalové masky – najednou jsme tu měli motýlky, princezny a další. Bylo krásné sledovat jejich nadšení a to, jak si celý den naplno užívají. Všechno vyšlo tak, jak mělo. Od příprav až po samotný program. Jsme rádi, že jsme do toho šli společně, protože právě ta spolupráce tomu dala úplně jiný rozměr. Tuhle akci hodnotíme jako velmi povedenou a věříme, že masopustní rej u nás rozhodně nebyl naposledy.