Turistický výlet 26

Turistický výlet 25. 4. 2026 Smržice Dnešní den jsme věnovali turistickému výletu v rámci turistického kroužku. Vyrazili jsme po cyklostezce do Smržic, kde na děti čekala dvě krásná hřiště. Jako odměnu dostaly nanuk a daly si i svačinu – bábovku, kterou jsme společně upekli na žluté a vanilkové skupiny. Celý výlet jsme si moc užili. Cesta byla příjemná, doprovázelo nás hezké počasí, svítilo sluníčko a vůbec nefoukalo, takže jsme si postupně odkládali bundy a mikiny. Děti byly šikovné a většina z nich trasu zvládla úplně bez problémů. Jen Nely, Sára a Jenny se kousek svezly, aby nemusely jít úplně celou trasu, jinak to ale všichni zvládli statečně a s nadšením. Po návratu na domov nám strejda s klukama, kteří mezitím stavěli novou trampolínu, připravili opékání. Společně jsme si opekli špekáčky, což bylo moc hezké zakončení celého dne.


Novinky

Kalendář akcí