Fotogalerie

Karneval na sněhu - DD 2013

27. 02. 2013 Karneval na sněhu V rámci masopustních oslav se i děti z DD Prostějov zapojili vlastní tvořivostí při výrobě masek do karnevalového reje. K veselí nám postačil sněhový rozmar počasí a tak jsme navíc do karnevalu zapojili i disciplínu v běhu na lyžích. Po představení všech masek a ocenění nemohla celá akce skončit jinak než pořádnou koulovačkou, která vesele ukončila povedený karneval na sněhu.

Více informací

Silvestr v DD 2012

11. 01. 2013 31. 12. 2012 proběhlo v Dětském domově loučení se starým rokem a přivítání roku nového. Nejdříve si děti za pomocí vychovatelů připravily bohaté pohoštění a poté se bavily na diskotéce. Nechyběl ani přípitek dětským šampaňským. Starší děti se šly podívat na náměstí na silvestrovský ohňostroj. Přání zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti do nového roku všem přítomným bylo poslední příjemnou tečkou za rušným dnem, který si všichni užili do sytosti.

Více informací

Podzimní brigáda

06. 12. 2012 Měsíc listopad je ve znamení spadaného listí a podzimního úklidu přírody dřív, než se uloží k zimnímu spánku. Nebylo tomu jinak ani u nás v areálu DD. Naše děti se vyzbrojily hráběmi, košťaty a kolečky na odvážení vyhrabaného listí a pustily se do práce s plným nasazením. Práce jim šla dobře od ruky a za chvíli bylo listí na hromádkách a okolí DD bylo uklizeno. Protože ale foukal silný ledový vítr, tak jsme si slíbené špekáčky opekli místo na táboráku, doma v troubě a uvařili si k nim horký čaj, který všem přišel vhod.

Více informací

Lednicko-Valtický areál 2012

31. 10. 2012 20. října jsme se všichni vydali na výlet do Lednicko – Valtického areálu. Kromě dlouhé procházky lesem jsme se prošli i lednickým parkem k minaretu. Odtud jsme se vrátili zpět na začátek parku lodičkou. Počasí bylo jako na objednávku a výlet se všem moc líbil.

Více informací

Novinky

Kalendář akcí